Nasza działalność

Możesz polegać na naszych kompetencjach i doświadczeniu. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy projektu, zminimalizujemy ryzyko Twojej inwestycji i dopilnujemy wdrożenia produktu.

Prawo
 • analiza legalności działań
 • tworzenie i strukturyzowanie spółek oraz stała obsługa prawna: umowy wspólników, ochrona danych osobowych, przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji, pozwy
 • pomoc w kontakcie z organami administracji nadzorującymi rynek farmaceutyczny
 • negocjowanie procesów inwestycyjnych
 • doradztwo i wsparcie w zakresie rejestracji i wprowadzania do obrotu produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów dietyoraz ich dystrybucji, sprzedaży online, marketingu i promocji: ocena działalności i materiałów, umowy, procedury wewnętrzne
Badania
 • projektowanie eksperymentów naukowych i pozyskiwanie funduszy na badania: NCBiR, PARP, programy regionalne
 • badania kliniczne: wnioski do komisji bioetycznej, opracowywanie dokumentacji, study start-up, zarządzanie badaniami
 • prawo farmaceutyczne i produkcja farmaceutyczna, włącznie z zapewnieniem jakości i wdrażaniem GMP
 • prawo patentowe i ochrona własności intelektualnej
Rozwój
 • projektowanie strategii produktowej i zespołów produktowych
 • zarządzanie rozwojem produktu, optymalizacja procesów
 • growth marketing: strategie, taktyki, metryki
 • monetyzacja i wycena produktu / usługi
 • rozwój kultury organizacji
 • wsparcie w zakresie marketingu i promocji produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety: ocena materiałów marketingowych, umowy budowanie społeczności — community managment
 • ochrona własności intelektualnej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszych kompetencjach i doświadczeniu albo przekonać się, jak przebiegałaby współpraca z nami w ramach Twojej inwestycji — porozmawiajmy.

Co nami kieruje

Ludzie budzą w nas szczery podziw, a jednocześnie mamy świadomość obecnej kondycji świata i społeczeństwa. Ciągłe przebodźcowanie, wroga rywalizacja, nerwice, zaburzenia psychosomatyczne, wypalenie, uzależnienia, przemoc, depresja — to zaledwie niewielki wycinek całego spektrum problemów psychicznych w otoczeniu każdego z nas. Chcemy wspierać jednostki i organizacje, które swoimi śmiałymi inwestycjami zmieniają ten stan.

Jesteśmy profesjonalistami z wizją.

Aleksandra Maciejewicz

Z wykształcenia prawniczka i rzeczniczka patentowa. Współprowadzi kancelarię prawną LAWMORE, specjalizującą się w obsłudze start-upów, innowacyjnych biznesów i inwestorów. Zawodowo koncentruje się na komercjalizacji własności intelektualnej i strukturyzowaniu modeli biznesowych z perspektywy prawnej. Udziela się jako mentorka i ekspertka w programach inkubacyjnych i akceleracyjnych, spełnia się też w roli wykładowczyni oraz autorki portalu prawodlanaukowca.pl — a równolegle studiując psychologię, pisze pracę magisterską poświęconą stosowaniu psychodelików.

aleksandra.maciejewicz@ondare.pl
+48 505 730 314

Linkedin

Łukasz Napiórkowski

Posiada ponad 7 lat doświadczenia w kierowaniu szybko rozwijającymi się spółkami technologicznymi. Człowiek od realizacji. Pracował jako kierownik produktu w Uber Technologies - dzięki jego wysiłkom Polska stała się trzecim największym rynkiem produktowym firmy na świecie. Był także kierownikiem programu w amerykańskim Founder’s Institute. Jako Dyrektor ds. Wzrostu w jednej z największych giełd partnerskich w Europie Wschodniej zwiększył jej rentowność trzykrotnie. Ukończył kurs dotyczący wzrostu (Growth Programme) organizowany przez Reforge. Od 2017 r. inwestuje w kryptowaluty. W ramach rozwoju osobistego przeszedł szkolenie do sił specjalnych amerykańskiej marynarki Navy SEAL.

lukasz.napiorkowski@ondare.pl
+48 505 789 643

Linkedin

Łukasz Zieliński

Z wykształcenia farmaceuta i rzecznik patentowy. Miał okazje śledzić drogi leków z laboratorium aż na stolik pacjenta. Londyńska UCL School of Pharmacy nauczyła go prawdziwie globalnego podejścia do nauki i innowacji, w warszawskim Instytucie Farmaceutycznym zajmował się lekami onkologicznymi, a na nowojorskim Columbia University badał platformy zaopatrzenia w leki. Prowadził marketing międzynarodowej firmy farmaceutycznej, pracował też w służbie zdrowia: w ruchliwej aptece w centrum Londynu i w słynnym szpitalu dziecięcym Great Ormond Street. Ponadto kierował działem badawczo-rozwojowym w średniej wielkości spółce medycznej, gdzie odpowiadał za projekty z zakresu biotechnologii, farmacji oraz kosmetyki.

lukasz.zielinski@ondare.pl
+48 505 734 315

Linkedin

Jeśli masz podobny profil zawodowy, Twoje ambicje wpisują się w naszą misję i chcesz współtworzyć z nami przyszłość, rozwijając przemysł psychodeliczny — odezwij się.

Aby uzyskać dostęp do darmowego e-booka zapisz się na nasz Newsletter.

facebook